logo

گروه فناوری اطلاعات اُرسان

هسته اولیه گروه اُرسان حدود 10 سال پیش فعالیت خود را در زمینه وب و تجارت الکترونیک آغاز کرد .از زمان شروع کار همواره به دنبال جلب رضایت مشتری وبروز رسانی دانش خود در این زمینه بودیم . در حال حاضر این گروه با دارا بودن متخصصانی جوان با انگیزه و خلاق و تجربه قریب به یک دهه فعالیت می کوشید نام خود را جاودان کند .
info@orsan.ir
09356255505

طراحی سایت

a

طراحی سایت چیست؟

با افزایش روز افزون کاربران اینترنت و وابستگی بالای جوامع به اینترنت ، وجود وب سایت برای هر کسب و کاری امری لازم و ضروری شده است . کسب و کارهای مختلف برای معرفی و ارائه کالاها و خدمات خود در بستر اینترنت و ورود به دنیای تجارت و بازاریابی الکترونیک نیازمند طراحی سایت هستند .

این وب سایت می تواند در حد معرفی کسب و کار و توانمندی های سازمان در چند صفحه باشد .و یا فضایی برای ارائه خدمات و کالاها به صورت کاملا آنلاین باشد .امروزه برای رشد هر کسب و کاری استفاده از وب سایت به شکل اصولی و درست لازم است .

به کلیه مراحلی که برای ایجاد یک سایت اعم از طراحی قالب ، انتخاب فونت ها ، رنگ ها ، انتخاب و جایگذاری عکس ها و … انجام می گردد را طراحی سایت میگویند.

گروه فناوری اطلاعات ارسان با تجربه قریب به یک دهه در این زمینه و کسب تجربیات فرآون این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده تا شرایط عالی صاحب وب سایت خود شوند و اولین قدم را برای ورود به دنیای دیجیتال محکم بردارند.

a