logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

سئو

qodef-image-with-icon

سئو چیست؟

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به مجموعه تکنیک هایی و فرآیندهایی گفته می شود که بر سبب قرار گرفتن سایت شما در نتایج نخست موتورهای جستجو قرار گیرد.SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است.

مهم ترین قدم پس از طراحی سایت بهینه سازی سایت می باشد. بهینه سازی سایت باید با استاندارهای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل هم خوانی داشته باشد تا کارایی لازم را داشته باشد.

هدف از سئو

با توجه به کارآمدی تبلیغات در فضای مجازی اکثر صاحبان سایت ها دنبال این هستند که کاربران را بوسیله روش های مختلف  به سوی وب سایت خود هدایت کنند قرار گرفتن در نتایج اولیه موتورهای جستجو یکی از موثرترین این روش هاست . طبق آمارهای منتشر شده 5 نتیجه اول گوگل بیش از 60 در صد کلیک ها را به خود اختصاص داده اند.لذا رسیدن به نتایج اولیه موتورهای جستجو هم اکنون تبدیل به یک رقابت شده است که در بسیاری از موارد این رقابت بسیار تنگاتنگ و مهم بین صاحبان سایت های مختلف است.با این توجه استفاده از تکنیک های سئو  باعث بالا رفتن رنکینک سایت شما در موتورهای جستجو می شود و در نهایت باعث می شود مخاطبان بیشتری به صورت هدفمند و مرتبط به وب سایت شما هدایت شوند.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

برخی از عوامل مهم در سئو

عملیات بهینه سازی سایت به دو قسمت تقسیم می شوند که شامل سئو داخلی و سئو خارجی است .سئو داخلی شامل عواملی است که در داخل سایت اعمال می شوند تا سئو را بهبود ببخشند از این دست میتوان به انتخاب کلمات کلیدی ، عنوان ها ، مطالب و محتوا ، تصاویر و لینک ها و … است. در این میان محتوا ی سایت دارای اهمیت ویژه ای است وجود محتوی با کیفیت تاثیر مثبت چشم گیری در رشد سایت شما دارد و وجود محتوی کپی و بی کیفیت امتیاز منفی در جهت بهینه سازی سایت شما  تلقی می شود.

سئو خارجی برخلاف سئو داخلی کاملا خارج سایت صورت می گیرد .از اقداماتی که در این نوع فعالیت صورت میگیرد می توان به لینک گرفتن از سایت های دیگر ویا  فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف اشاره کرد .فعالیت در شبکه های اجتماعی علاوه بر تبلیغات ، ارتباط با مشتریان و افزایش آمار بازدید سایت سبب بهبود سئو سایت شما هم می شود.